AcasăStiri RegionaleConstructorul s-a întors pe șantierul de la „Marius Nasta” după reluarea finanțării/...

Constructorul s-a întors pe șantierul de la „Marius Nasta” după reluarea finanțării/ Proiectul de construire a noului Centru de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din Bucureşti intră într-o nouă etapă

Ministerul Sănătăţii anunţă, miercuri, că a deblocat finanţarea pentru Centrul de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din cadrul Institutului Naţional de Pneumoftiziologie “Marius Nasta”, iar constructorul a revenit pe şantier. „Proiectul de construire a noului Centru de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din Bucureşti intră într-o nouă etapă, după ce astăzi a fost […]

The post Constructorul s-a întors pe șantierul de la „Marius Nasta” după reluarea finanțării/ Proiectul de construire a noului Centru de Diagnostic şi Tratament al Tuberculozei Zerlendi din Bucureşti intră într-o nouă etapă appeared first on News Bucuresti.

Sursa: Newsbucuresti.ro

Proiectul jurnalistic pressonline.ro este un proiect susținut de AGI
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.
Depinde și de tine să susții o presă independentă.

Citește și:

Activează Notificările OK No thanks