Poliţiştii rutieri din Capitală au dat, miercuri, peste 150 de sancţiuni unor şoferi care au depăşit viteza legală, fiind reţinute cinci permise de conducere. Un tânăr a rămas fără permis pentru 90 de zile după ce a fost prins când conducea cu 116 kilometri pe oră, pe o stradă din Sectorul 2, iar un altul […]
The post Controale în Capitală: peste 150 de șoferi sancționați pentru viteză, permise reținute după depășiri extreme appeared first on News Bucuresti.
Sursa: Newsbucuresti.ro





