AcasăStiri RegionalePrimăria Capitalei redeschide porțile publicului pe 23 mai în cadrul Nopții Europene...

Primăria Capitalei redeschide porțile publicului pe 23 mai în cadrul Nopții Europene a Muzeelor

Pentru al șaselea an consecutiv, clădirea istorică ce găzduiește Primăria Municipiului București va putea fi vizitată gratuit, sâmbătă, 23 mai, în cadrul evenimentului „Primăria Deschisă” #6, organizat de Primăria Capitalei, prin ARCUB – Centrul Cultural al Municipiului București, cu ocazia Nopții Europene a Muzeelor. „Primăria Deschisă” #6 propune publicului o experiență culturală complexă, care aduce […]

The post Primăria Capitalei redeschide porțile publicului pe 23 mai în cadrul Nopții Europene a Muzeelor appeared first on News Bucuresti.

Sursa: Newsbucuresti.ro

Proiectul jurnalistic pressonline.ro este un proiect susținut de AGI
- o asociație neguvernamentală, apolitică și non-profit.
Depinde și de tine să susții o presă independentă.

Citește și:

Activează Notificările OK No thanks